Aktualności

UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU ZE ZGROMADZENIAMI ROLNIKÓW

Data publikacji 19.02.2024

Jutro mieszkańcy Turku i powiatu tureckiego po raz kolejny powinni być przygotowani na utrudnienia w ruchu związane ze zgromadzeniami rolników. Planowane na ten dzień protesty mogą spowodować ograniczenia w ruchu drogowym. Zachęcamy do zapoznania się z planowanymi utrudnieniami i wybieranie alternatywnych dróg. Protesty zaplanowane są od godzin porannych do późnego popołudnia.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Turku informują, że w dniu 20 lutego 2024 roku w godzinach od 11:00 do 16:00 odbędzie się kolejne zgromadzenie rolników, które może powodować utrudnienia w ruchu. Mieszkańcy powinni być świadomi utrudnień, które wystąpią w różnych rejonach miasta i na drogach powiatu tureckiego.

Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 11:00 w rejonie Ronda Dmowskiego w Turku. Podczas zgromadzenia funkcjonariusze będą na bieżąco kierować ruchem oraz wskazywać możliwe drogi objazdu. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Jednocześnie przypominamy o konieczności stosowania się do poleceń policjantów regulujących ruchem drogowym.

Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.

 

Powrót na górę strony